قوانین خرید

ساعت پاسخ گویی از ساعت 9 صبح الی 18

نحو پرداخت وجه: از طریق درگاه بانکی

شیوه حمل: اداره پست، تیباکس، باربری(بنا به درخواست مشتری است)

نحوه ی پشتیبانی و خدمات پس از فروش: مشاوره در مورد استفاده از کالای خریداری شده

مدت زمان تحویل: نهایت یک هفته

روند مرجوعی کالا و نحوه فسخ خدمات: در صورت مغایرت با نوع کالای سفارش داده شده با هماهنگی با مسئول فروش کالا مرجوع می شود و مبلغ به حساب اعلامی توسط خریدار برگشت داده می شود.

قوانین و مقررات مربوط به رعایت حریم شخصی:

زنبوربرتر به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
زنبوربرتر متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت دیجی‌کالا، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات زنبوربرتر، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط زنبوربرترجزئی از اموال دیجی‌کالا محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار زنبوربرتر است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای زنبوربرترمحفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط دیجی‌کالا و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار زنبوربرتر است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت زنبوربرتر و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای زنبوربرتر محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات زنبوربرتر، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. دیجی‌کالا محصولاتی مناسب استفاده افراد زیر 18 سال به فروش می‏‌رساند و در صورتی که کاربران از سن ذکر شده جوان‌‏تر هستند می‌‏باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند.